Корзина
57 отзывов
+380
63
953-39-05
+380
66
052-89-02
+380
68
175-62-02
УкраинаКиев
Ваш надёжный Агро Помощник
Пеногаситель Супер Антифом (1л)

Пеногаситель Супер Антифом (1л)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

734,70 грн.

Показать оптовые цены
Пеногаситель Супер Антифом (1л)
Пеногаситель Супер Антифом (1л)В наличии
734,70 грн.
Купить
+38063953-39-05
Лайф ( Viber )
 • +38066052-89-02 МТС
 • +38068175-62-02 Киевстар
Купить
+38063953-39-05
Лайф ( Viber )
 • +38066052-89-02 МТС
 • +38068175-62-02 Киевстар
 • График работы
 • Адрес и контакты

СУПЕР АНТІФОМ

Неіонний органосилікатний суфрактант для запобігання пінноутворення при роботі із засобами захисту рослин, сумісно із всіма типами пестицидів.

Механізм дії:

принципом дії Супер антіфому є утворення, на кордоні розмежування рідкої та газової фази, непроникної плівки,  яка не розчиняється у воді, і тим самим підвищує поверхневий натяг води та запобігає утворенню пухирців газу, тобто піни. За допомогою препарату підвищується корисна ємність обладнання та зменшуються витрати часу. При цьому, умови для роботи стають практично ідеальними. В результаті, весь технологічний процес стає максимально економним та продуктивним.

При попаданні препарату у воду, він у вигляді своєї розчинності у даному середовищі, заміщує молекули паву, які знаходяться у верхньому шарі. В результаті цього моношарова плівка поверхнево-активної речовини утворюються пори. Наступним кроком є поширення антипіноутворювача по водній поверхні. Це відбувається завдяки дуже низькому поверхневому натягу супер антіфома. В заключній стадії відбувається руйнування стабільності  моношарової плівки поверхнево-активної речовини. Як результат, утворення піни неможливе, а те, що було сформоване раніше – руйнується.

Супер антіфом, повністю задовольняє три основні вимоги гасителів піни:

 1. низький поверхневий натяг;
 2. нерозчинність в середовищі піни
 3. легка емульгація.

Причини піноутворення:

Утворення піни відбувається у водному розчині, який містить хоча б мінімальну концентрацію паву. Молекула паву складається із гідрофільної та гідрофобної частин. Ці молекули утворюють тонкий шар на водяній поверхні. Гідрофільна частина орієнтується на водяне середовище, а гідрофільна – на повітря. Цей моно шар створює відштовхуючу від поверхності силу, що в результаті сприяє утворенню відносно стабільної системи. Шляхом фізичного впливу, такого як взбовтування чи помішування, повітря попадаючи у водяний розчин прагне випаруватися. Але на шляху йому зустрічається перешкода у вигляді кулі, яка складається із молекули паву. В результаті чого ми можемо спостерігати утворення повітряних бульбашок, покритих тонким шаром водяної плівки.

НОРМА ВИТРАТИ:

При застосування в період приготування робочого розчину:

50 – 100 мл на 1000 л розчину, в залежності від рівня піноутвореня

Заповніть бак на ¼ водою, потім добавте супер антифом.

Коли піна в робочому розчині уже утворилася:
розбавте супер антіфом у воді 9:1 ( 9 частин води + 1 частина супер антифому). Розпиляйте супер антифом на поверхність піни до тих пір поки вона не спаде.

Застереження:

Увага! Супер антифом повинен завжди додаватися у воду, а не вода у супер антифом!

Приготуванян робочого розчину:

Наповніть бак на  ¼ водою, потім добавте супер антифом. Починайте перемішувати воду із подальшим наповненням баку, далі додавайте ззр. При використанні адьювантів – додавайте їх раніше, ніж бак буде заповнений на 80%. Використовуйте приготовану бакову суміш незабаром після приготування.

Інструкція по засосуванню:

Супер антифом – адьювант для бакових сумішей і сумісний із всіма засобами захисту рослин. Але в будь якому разі вам варто ознайомитися із етикеткою застосовуваного пестициду і дізнатися чи можливо даний препарат змішувати із піногасителями, чи не заборонено його застосовувати із гасителями піни на основі силікону.

В основному, Супер антифом можна застосовувати із всіма формуляціями пестицидів в будь який час.

Класифікація вооз, токсикологічна характеристика:

IV клас (мало токсичні)

Характеристики
Производитель  Химагромаркетинг
Информация для заказа
 • Цена: 734,70 грн.
Отзывы о товаре