Корзина
57 отзывов
+380
63
953-39-05
+380
66
052-89-02
+380
68
175-62-02
УкраинаКиев
Ваш надёжный Агро Помощник
ПАВ Супер ПАВ (5л)

ПАВ Супер ПАВ (5л)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 11385

157,10 грн.

Показать оптовые цены
ПАВ Супер ПАВ (5л)
ПАВ Супер ПАВ (5л) В наличии
157,10 грн.
Купить
+38063953-39-05
Лайф ( Viber )
 • +38066052-89-02 МТС
 • +38068175-62-02 Киевстар
Купить
+38063953-39-05
Лайф ( Viber )
 • +38066052-89-02 МТС
 • +38068175-62-02 Киевстар
 • График работы
 • Адрес и контакты

СУПЕР ПАВ

Допоміжна не іоногенна поверхнево-активна речовина, для покращення якості обробок сільськогосподарських культур позакореневим способом.

Механізм дії:

Супер ПАВ, шляхом зміни характерної поведінки властивостей води на поверхнях, що змочуються, призводить до покращення  розповсюдження робочої рідини.

Норма витрати робочого розчину встановлюється в залежності від виду культури, локалізації шкідливого об’єкту (бур’яни, шкідники, хвороби), площі листка, стеблової маси та дисперсності розпилення. Концентрація Супер ПАВ в робочій рідині повинна становити – 0,1 %, середня норма 0,2 л/га.

Властивості та переваги:

Супер ПАВ – є класичним ад’ювантом – речовиною, для надання робочому розчину, більш якісних характеристик.

Супер ПАВ, не змінюючи хімічних властивостей води, сприяє зниженню поверхневого натягу робочого розчину на оброблюваних поверхнях. Дана властивість, сприяє більш якісному покриттю одиниці площі, однакового об’єму води.

Надані ад’ювантом параметри водного розчину, характеризуються такими позитивними властивостями як:

 1. Розтікання – властивість до подолання утримуючих, міжмолекулярних сил краплі розчину на плоскій поверхні, а також на ворсинистій структурі.
 2. Змочуваність – прояв гідрофільності до оброблюваних поверхонь. Багато культур мають своєрідний кутикулярний шар, який виконує різні функції. При обробці, такої поверхні, проявляються гідрофобні властивості (відштовхування, скочування крапель). Більшість препаратів в подібних умовах не залишаються на поверхні листка рослини.  Завдяки унікальному рішенню, при створенні Супер ПАВу, вдалось усунути подібні негативні наслідки.
 3. Утримування – характерність зберігати зональну локалізацію після обробки;
 4. Проникність – властивість проникати в більш складні анатомо-морфологічні частини поверхні, завдяки високій текучості. Завдяки даній властивості, робочий розчин потрапляє, в тісно розміщенні міжмолекулярні проміжки, збільшуючи біологічну функцію пестицидів;
 5. Прилипання – властивість до утримання краплини розчину, в момент зіткнення, на контактній поверхні. Цінність даної властивості збільшується в садівництві і виноградарстві, при використанні вентиляторних обприскувачі, де ширина оброблюваної полоси досягається шляхом переносу каплі розчину на значні відстані від місця розпилення (факела). Розпиленні краплі, при чому, мають досить високу кінетичну енергію. Завдяки відсутності пружинистої властивості, розчини з адьювантом затримуються на поверхні. При такій обробці більша кількість препарату залишається на поверхні рослини, а не на ґрунті.

Застереження:

Увага! Не використовувати Супер ПАВ з препаратами які використовуються на водних об’єктах!

Етоксилат ізодециловий спирт, є нейтральною речовиною, він не змінює рн значення робочого розчину.

Більш перспективно використовувати супер пав з контактними гербіцидами, інсектицидами та фунгіцидами, що пояснюється більшою площею покриття.

Крім покращених властивостей по локалізації робочого розчину на поверхні оброблюваних об’єктів, Супер ПАВ підвищує проникність пестицидів із системним механізмом надходження. Найбільш сильний ефект, як в біологічній, так і в економічній площині, роль павів збільшується при використанні препаратів з надзвичайно низькою нормою витрати на гектар (5-30 г). При цьому, суттєво вирівнюється нерівномірність розподілення вказаних доз по площі.

Підвищуючи площу покриття робочим розчином поверхні рослини, надається можливість обґрунтовано знизити кількість робочого розчину на гектар. Завдяки цьому, знижуються витрати на транспортування і заправку обприскувача водою, що особливо актуально при великих площах і суттєвій віддаленості від джерела водопостачання.

Завдяки придбаним властивостям, робочий розчин з використанням супер паву, в порівнянні з традиційною технологією позакореневих підживлень, більш екологічно безпечний, оскільки дозволяє використовувати менший об’єм (на 10-15 %) пестицидів, при збережені якісних властивостей.

Рекомендації по застосуванню:

Норма витрати робочого розчину встановлюється залежно від виду культури, локалізації оброблюваного об’єкта ( бур’яни, шкідники, хвороби), площі листо-стеблової маси і дисперсності розпилення.

Концентрація Супер ПАВ у в робочому розчині повинна становити – 0,1 %.

Правила приготування робочого розчину:

 1. Наповнити бак обприскувача на 90 -95 %.
 2. Додати розраховану кількість Супер ПАВу.
 3. Додати, або продовжити наповнення баку.
 4. Закрити кришку баку. Продовжити процес перемішування до повної витрати робочого розчину.
 5. При використанні авіації і самохідних обприскувачів, дотримуватись вказаної інструкції при відповідних конструктивних особливостях наповнення ємності з робочим розчином.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

ІІІ клас (помірно токсичні).

Термін придатності та умови зберігання препарату:

Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5 °С до +35 °С.

Характеристики
Производитель  Химагромаркетинг
Информация для заказа
 • Цена: 157,10 грн.
Отзывы о товаре